Drogie Panie

Rozpoczynamy  na Pomorzu – cykl certyfikowanych szkoleń Naturalnego Manicure Kamyczkowego Doroty Włosowicz.

Naturalny Manicure Kamyczkowy, to opatentowana  metoda dbania o dłonie i paznokcie. Jej atutami,  oprócz bezpieczeństwa i bezinwazyjności,  jest szybkie doprowadzenie do zanikania skórek wokół płytki paznokcia. W tym celu jest wykorzystane włókno bawełniane i naturalny kamień, mułowiec kwarcowy o krzemionkowym spoiwie, który dzięki blaszkom biotytu wykorzystuje pamięć komórkową naszego organizmu. NMK jest etapem po którym możemy wykonać manicure francuski, japoński, nałożyć lakier klasyczny lub hybrydowy, a także wykonać stylizację paznokci.

Zabieg ten nie przerywa ciągłości skóry. W dobie zagrożenia chorobami zakaźnymi, a także mając na względzie wymóg pięknych dłoni,  wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu klientek – ucząc wykonywania NMK.

Manicurzystka, które chce doskonalić swój warsztat, nie może nie znać Naturalnego Manicure Kamyczkowego. 

Szkolenie pod uważnym okiem Trenerki NMK  Sylwii Formeli – Technika Usług Kosmetycznych i Technika Masażysty.

Koszt  certyfikowanego szkolenia I st. – 1400zł

I stopień kursu NMK jest podzielony na dwa etapy: część teoretyczna około dwie godziny  i część praktyczną około sześć godzin zapewniamy 2 modelki . W środku dnia zapewniamy catering, gwarantując gorący posiłek.

Szkolenie uwieńczone jest wręczeniem Certyfikatu I st. NMK.

Koszt Certyfikatu II st. – 600zł.

Aby uzyskać certyfikat II st. należy fotograficznie  udokumentować 20 wykonanych przez siebie zabiegów przed i po zabiegu NMK. Ukończyc pod okiem instruktora dwie prace. Czas doszkolenia ok 5 godz.

Koszt Certyfikatu III st. –  400zł.           

Aby uzyskać certyfikat III st. NMK – czyli Certyfikat Trenerski, który uprawnia do przeprowadzania szkoleń NMK w całej Polsce, należy przeprowadzić pod okiem trenera dwa szkolenia.

Program szkoleniowy przesyłamy indywidualnie na meila osoby zainteresowanej.                                                       

 Z a p r a s z a m y