Powieka górna
  500 zł
Powieka dolna + kurze łapki
  400 zł
Usta (zmarszczki palacza)
  250 zł
Kurze łapki
  250 zł
Pojedyncze zmarszczki
  50 – 400 zł

900 zł za 3 zabiegi powieki górnej o łącznej wartości 1500 zł a to nie wszystko w
GRATISIE
wykonamy ,,kurze łapki,, o kolejnej kwocie 500 zł .

 

PLAZMA 1Q to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności. Zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności – makijaż wystarczy aby w czasie ok.5 dniowego czasu gojenia zakryć miejsca poddane zabiegowi. Zaleca się od 1-4 zabiegów w odstępach co około 6 tygodni. Efekt liftingu utrzymuje się do 2 lat według obserwacji.
pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia
stosowany w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn
Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania wdermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.
Plasma IQ stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.
Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.